Usługi toczenia Mielec, Dębica, Rzeszów, Tarnobrzeg Koła zębate Mielec, Dębica, Rzeszów, Tarnobrzeg Frezowanie Mielec, Dębica, Rzeszów, Tarnobrzeg

Usługi frezowania, frezowanie, frezarki CNC - Mielec, Rzeszów

Usługi frezowania, frezarka, CNC, Mielec, Tarnobrzeg, Dębica

Frezowanie to forma obróbki skrawaniem pozwalająca na tworzenie precyzyjnych kształtów, a także wycinanie niewielkich, wąskich kanalików, otworków, złożonych kształtów czy zębów w kołach do przekładni. Praca frezarki od tokarek różni się sposobem przemieszczania narzędzi skrawających, dlatego wykonywane na tym urządzeniu zadania mogą być znacznie bardziej dokładne i skomplikowane. Frezarka pozwala też na wymianę ostrzy, które zwiększają zakres jej możliwości. Elementy metalowe z precyzyjnymi żłobieniami czy otworami są stałą częścią składową wielu maszyn i urządzeń, ale pojawiają się też w charakterze przedmiotów użytkowych i ozdobnych w wyposażeniu wnętrz. Nasza firma świadczy zainteresowanym klientom usługi frezowania, dzięki którym mogą oni dopasować brakujący element konstrukcji lub wymienić uszkodzoną część. Korzystamy z nowoczesnych maszyn typu CNC, które są w pełni zautomatyzowane, a dzięki sterowaniu za pomocą komputera gwarantują bardzo wysoką dokładność pracy.


Usługi frezowania, jakie wykonujemy w naszej firmie dotyczą szerokiego zakresu elementów konstrukcyjnych takich, jak:

  • części konstrukcyjne maszyn,
  • obudowy,
  • oprzyrządowanie produkcyjne…
  • … i wiele innych przydatnych kształtek z różnych materiałów.

Oferujemy prace w metalach kolorowych, aluminium, (tworzywach sztucznych, pleksi, drewnie, tworzywach gumo podobnych, płytach MDF, sklejce, kamieniu, graficie… itp.).

Każde z zadań realizujemy po dokładnym ustaleniu oczekiwań podczas rozmowy z klientem. Podpowiadamy najlepsze rozwiązania i pomagamy rozwiązywać problemy w tym zakresie, dzięki czemu z naszych maszyn schodzą elementy doskonale spełniające stawiane im zadania.